UBYTOVÁNÍ

Hlavní budova A má jedenáct pokojů od velikosti 14 m2 do 30 m2 včetně sociálního zařízení, TV a wifi připojení. V prvním patře budovy A je 7 pokojů ve velikosti od 15 m2 do 25 m2. Pokoje nejsou propojené, ale je možné kombinovat větší pokoj (pro dospělé) a menší pokoj (pro vaše děti). Menší pokoje mají oddělená lůžka s menší postelí (80x200cm), (celkem 4 pokoje). Každý pokoj má své sociální vybavení a vaše děti mohou být přímo ve vedlejším pokoji. Ve druhém patře budovy A jsou 4 komfortní pokoje - dva čtyřlůžkové (35 m2), jeden dvoulůžkový s možností přistýlky a jeden standardní dvoulůžkový pokoj.

Vedlejší budova B má 4 pokoje o velikosti od 20 do 25 m2. Dva je možné rozšířit o pohodlnou přistýlku. I zde má každý pokoj své sociální vybavení, TV a wifi připojení.

Maximální kapacita penzionu je 39 lůžek.

Dvoulůžkové pokoje standard

V Penzionu Rejštejn je 9 pokojů ve velikosti 25m2. Každý pokoj má vlastní sociální vybavení. Na vybrané pokoje je možné umístit pohodlnou přistýlku. Součástí pokoje je TV a wifi připojení.

Dvoulůžkové pokoje standard  

budova B

V Penzionu Rejštejn jsou 4 podkrovní pokoje ve velikosti 25m2. Každý pokoj má vlastní sociální vybavení. Na vybrané pokoje je možné umístit pohodlnou přistýlku. Součástí pokoje je TV a wifi připojení.


Dvoulůžkové pokoje ekonomy

V Penzionu Rejštejn jsou 4 pokoje ve velikosti 15m2. Pokoje mají menší oddělená lůžka (80x200cm) , vlastní sociální vybavení. Součástí pokoje je TV a wifi připojení.

Čtyřlůžkové pokoje

V Penzionu Rejštejn jsou 2 pokoje ve velikosti 35m2. Jsou zde dvě dvoulůžkové postele a vlastní sociální vybavení. Součástí pokoje je TV a wifi připojení.